7 Nestlé Baby producten 100% Terugbetaald*

Photo by Omar Lopez on Unsplash
Profiteer van kortingen tot wel €21 op populaire producten en ontvang 7 Nestlé Baby producten volledig terugbetaald!
Nog geen Nestlé Baby&me Club-account? Maak er dan snel één aan en geniet er van! Dé kans om nieuwe babyproducten te ontdekken én te besparen.
Reacties
Is dit een nieuwe actie? Heb al eens mee gedaan vorig jaar. Kan ik opnieuw deelnemen?
Als antwoord op Is dit een nieuwe actie? Heb… door Ama (niet gecontroleerd)
Deze actie loopt vanaf 1 januari 2025, dus voor mij is dit een nieuwe actie. Ik zou denken dat je zonder problemen opnieuw kunt deelnemen. In de voorwaarden kon ik hier zelf niets over terugvinden.
Wil je absolute zekerheid, dan raad ik aan om de vraag direct aan Nestlé te stellen. Zij kunnen je het correcte antwoord geven. Grtz Bram.
Wie heeft voor mij een foto van de yogolino banaan? Heb het pakje nl weggegooid in de speeltuin, nadat ik het gekocht had. Elick2000@hotmail.com
Als antwoord op Wie heeft voor mij een foto… door Wendy D (niet gecontroleerd)
Een foto van het product is NIET nodig als er op uw kassaticket een goede beschrijving van het product staat. Enkel de vakjes met een sterretje moet men invullen en uploaden.
Als antwoord op Een foto van het product is… door TORBOLI PIETRO (niet gecontroleerd)
Idd, is gelukt. Had het niet goed begrepen dus
ik heb de groeimelk gekocht en is al aanvaard, deze aktie is van dit jaar,
Hallo even vraagje
Kan ik groeimelk effectief kopen want in de voorwaarden staat periode 2024. Is nog steeds niet aangepast
Grt
ja hoor is n nieuwe aktie
Als antwoord op ja hoor is n nieuwe aktie door franny (niet gecontroleerd)
Dankjewel
Beste,
Als ik op het product klik krijg ik geen link om het in te vullen.
Ik had er al een paar gekocht en nu bij de andere lukt het niet meer.
Gr Linda
Als antwoord op Beste, Als ik op het product… door Linda vandeweyer (niet gecontroleerd)
Hoi Linda, dat is vervelend. Misschien moet je eens opnieuw proberen in te loggen? Ik heb het net even getest en bij mij lijkt het wel te werken. Grtz Bram
De link van Nestle werkt bij mij ook niet meer...contact opgenomen met Nestle..die sturen mij naar Hastings..en Hastings stuurt mij terug naar Nestle..nu nog altijd niets op gelost.
link lukt wel, zit n foutje in maar je kan nog steeds ingeven, het zijn nu langwerpige, klik op probeer soms meerdere keren nodig maar t werkt
Reactie toevoegen