Probeer parodontax 14 dagen gratis en ervaar het verschil*

Ervaar nu GRATIS het verschil via de 14 dagen challenge

Reacties

Probeer de nr van de barcode in te vullen maar aanvaard het niet.De barcode is geldig volgens de voorwaarden.Wat is er mis?

Als antwoord op door De Poorter (niet gecontroleerd)

Als je de barcode invult komt eronder de barcode met de naam van de tandpasta daar moet je op drukken anders lukt het niet.

Bedankt Bram voor de inlichting.

Al 2x gemaild naar hasthing want na 14 dagen bij het openen van de link om de terugbetaling te claimen verscheen de tekst; code kan niet meer worden gebruikt. Tijd verstreken. Wat is dat nu want bij het krijgen van de link heb ik direct gereageerd.

Blijkbaar een probleem, bij link om je mening te geven kom ik op een pagina met de tekst " 26/08/2025 22:00 Aanvraag aanvaard " maar niets om je mening te geven.

Ik heb gisteren de link gekregen en kon mijn mening geven en IBAN invullen.

Vandaag zowel ik als mijn man een link gekregen om alsnog de cashback aan te vragen. Moesten een paar vragen beantwoorden en dan doorsturen. Op het einde kwam erop : we gaan het in behandeling nemen.

Kun je meerdere per familie aanvragen?

Reactie toevoegen

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.

Beperkte HTML

  • Toegelaten HTML-tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.
  • Web- en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.